Vážení choreografové, trenéři a tanečníci,

srdečně zveme Vás, Vaše kluby a tanečníky na otevřené Mistrovství České republiky WADF disciplín

CZECH DANCE CHAMPIONSHIP 2018,

které proběhne 8. – 9. 6. 2018 v Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou.

  Zúčastnit se mohou všechny taneční skupiny, páry a jednotlivci. Členství v jakékoliv organizaci či svazu není podmínkou ani překážkou.

  Stejná startovní čára pro všechny. Soutěž je otevřeným Mistrovstvím České republiky, mohou se jí tedy zúčastnit všichni bez nutnosti předchozích nominací či umístění v bodovaných žebříčcích.

  Možnost účasti tanečníků v několika různých disciplínách a množstevních kategoriích – celkem až 530 - vše na jedné soutěži. Více o disciplínách na: www.czechdance.latinofestival.cz

  Jedná se o soutěž, kde technika nepotlačuje uměleckou hodnotu vystoupení a zároveň umělecká hodnota počítá s použitou technikou „ruka v ruce“ . Bodové hodnocení je díky novému profesionálnímu systému hodnocení porotců World Artistic Dance Federation (WADF) spravedlivé a role ovlivnění jednoho porotce vyloučena.

  Mezinárodní porota složená z profesionálů různých organizací a stylů, obsahující VIP porotce - význačné osobnosti, držitele titulů Mistra Evropy, světa,

  Akce Czech Dance Championship je již tradičně provázena přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem“.

  Velká taneční scéna umožňující tančit disciplíny s hudbou organizátora až na třech tanečních parketech najednou. Elektronický systém zatemnění denního světla, profesionální zvuková a světelná aparatura, LED stěna, ….

  Ojedinělé medaile pro všechny tanečníky na prvních třech místech, poháry (trofeje) pro vítěze v kategoriích týmů a showcase, diplomy pro všechny účastníky.

  Otevřené Mistrovství České republiky WADF disciplín je ojedinělou možností předvést své výkony před odbornou porotou jako součást přípravy na WADF WORLD DANCE CHAMPIONSHIP 2018 – BABYLON, které se tradičně koná v Centru Babylon Liberec ve dnech 18. – 25. 11. 2018. Posledního ročníku se zúčastnilo přes 3000 tanečníků z 21 zemí světa.

Otevřeného Mistrovství České republiky Czech Dance Championship se tradičně účastní tanečníci a taneční kolektivy z celé ČR všech tanečních žánrů, různých věkových kategorií, všech výkonností.

Každý den je naplánováno představení všech kolektivů, společný nástup tanečníků a společný tanec s VIP porotci. Plánovanou součástí a bonusem jsou plánované workshopy a semináře s našimi drahými hosty.

Czech Dance Championship 2018 se koná pod záštitou primátora města Jablonce nad Nisou Ing. Petra Beitla a hejtmana Libereckého kraje Martina Půty.

Vyhlašovatelem soutěže je WADF – ČAT - Česká Asociace Tance profesionální člen World Artistic Dance Federation

Termín pro přihlášení: do 10. května 2018

Přihlášky: http://registrace.latinofestival.cz/ (pomoc s registrací Marian Šulc 777 916 170).


Organizátor: Taneční a pohybová škola ILMA Turnov, Mgr. Ilona Šulcová.
Vedoucí soutěže: Bc. Jiří Potůček

Předseda poroty: Marian Šulc

Vedoucí sčitatel: Ing František Vodvářka

Hudební produkce: ILMA agency

Porota: porotci s licencí WADF, porotci s licencí WDC, porotci České Asociace Tance,Svazu učitelů tance, porotci SUTTS- Slovensko, SAT – Slovensko, VIP porotci

Velikost parketu: 14 x 12 m hlavní parket, 9 x 12 boční parkety

 

Startovné je stanoveno  150 Kč za 1. disciplínu, další 100,- Kč za tanečníka a každou disciplínu (1 disciplína = 150, 2=250,… 9 a více 950,- Kč (všechny disciplíny nad 9 se neplatí). Startovné je možné uhradit předem bezhotovostně nebo zaplatit při prezenci soutěže. 

Vstupné: 190,- Kč/den/dospělí, 100,- Kč/den/děti do 140 cm a držitelé ZTP, 350,- Kč/dospělí/2 dny.

První startovné  na počet osob klubu bez ohledu na počet disciplín se platí u pokladny a opravňuje ke vstupu na všechny dny soutěže výměnou za identifikační pásku. Ti, z Vás, kteří se budete prezentovat přes telefon, bude mít připraveny taneční  vstupenky pro výměnu za pásky na jméno školy u pokladny. Pásky pro soutěžící a doprovod obdržíte od ostrahy u vstupu.

K platbě startovného mějte připraven  aktuální seznam účastníků, který si budete moci vytisknout při registraci v systému přihlášek.

Prezentaci je třeba učinit v předvečer soutěže od 18:00 do 20:00 telefonicky, nebo osobně od 6:00 do 8:30 ráno. 

Hudba

Soutěžící prosíme o nahrání hudební předlohy na server dle formuláře na stránce (bude spuštěn během měsíce před soutěží). Mějte, prosím, své skladby připravené na flash disku nebo CD jako rezervní.

Názvy choreografií

Prosíme napsat název choreografie při nahrání hudební předlohy, nejpozději tak učinit při prezenci.

Šatny

Pro účely převlékání, budou k dispozici sportovní šatny vždy pro daný klub. Šatny budou popsány. Plánek bude umístěn při vstupu do prostoru šaten. Dle příjezdu a velikosti škol vám budou přidělovány. Vzhledem k četnosti tanečních škol, bude k dispozici celé druhé patro sportovní haly, kde je ovšem třeba, abyste si určili osobu, která Vaše věci bude hlídat. Věříme, že se nic neztratí, jsme sami mezi sebou, avšak nabádáme Vás k opatrnosti. Je možné si v recepci haly na kauci (200,- Kč), zapůjčit klíč a šatnu si uzamknout. Pro individuální tanečníky a malé skupinky bude pro převlékání určen hromadný prostor bočního kurtu haly.

Ve všech případech se jedná pouze o převlékárny, nikoliv hlídané šatny, nenechávejte si zde cenné věci, organizátor neručí za případné ztráty !!!

 

Stravování

Restaurace ve sportovní hale zajišťuje svačiny, obědy, večeře a je možné si jídlo objednat předem na tel.: 606 623 719 p.Obyt.

Bufet - otevřeno denně od 7:00 hodin
káva, koláče, sladkosti, bagety....

Restaurace : otevřeno denně od 10:00 hodin
2 polévky dle denní nabídky
18 - 20 druhů hotových jídel

Speciální cena pro tanečníky a doprovod. Snad jsme na nic nezapomněli. A jestli Vám přeci jen nějaká informace chybí, neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 603 576 435

Nepropásněte letos ani VY svou šanci být přitom – CHYBĚLI BYSTE NÁM.

děti