Vážení choreografové, trenéři a tanečníci,

srdečně zveme Vás, Vaše kluby a tanečníky na Otevřené mistrovství České republiky České asociace tance 2019,

které proběhne 7. – 9. 6. 2019 v Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou.

Zúčastnit se mohou všechny taneční skupiny, páry a jednotlivci. Členství v jakékoliv organizaci či svazu není podmínkou ani překážkou.Stejná startovní čára pro všechny. Soutěž je otevřeným Mistrovstvím České republiky, mohou se jí tedy zúčastnit všichni bez nutnosti předchozích nominací či umístění v bodovaných žebříčcích.

Možnost účasti tanečníků v několika různých disciplínách a množstevních kategoriích – celkem až 530 - vše na jedné soutěži. Více o disciplínách na: www.czechdance.latinofestival.cz

Jedná se o soutěž, kde technika nepotlačuje uměleckou hodnotu vystoupení a zároveň umělecká hodnota počítá s použitou technikou „ruka v ruce“ . Bodové hodnocení je díky novému profesionálnímu systému hodnocení porotců World Artistic Dance Federation (WADF) spravedlivé a role ovlivnění jednoho porotce vyloučena.

Mezinárodní porota složená z profesionálů různých organizací a stylů, obsahující VIP porotce - význačné osobnosti, držitele titulů Mistra Evropy, světa,

Otevřené mistrovství České republiky České asociace tance 2019  je již tradičně provázena přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem“.

Velká taneční scéna umožňující tančit disciplíny s hudbou organizátora až na třech tanečních parketech najednou. Elektronický systém zatemnění denního světla, profesionální zvuková a světelná aparatura, LED stěna, ….

Ojedinělé medaile pro všechny tanečníky na prvních třech místech, poháry (trofeje) pro vítěze v kategoriích týmů a showcase, diplomy pro všechny účastníky.

Otevřené Mistrovství České republiky WADF disciplín je ojedinělou možností předvést své výkony před odbornou porotou jako součást přípravy na WADF WORLD DANCE CHAMPIONSHIP 2019 – BABYLON, které se tradičně koná v Centru Babylon Liberec ve dnech 17. – 23. 11. 2019. Posledního ročníku se zúčastnilo přes 3000 tanečníků z 21 zemí světa.

Otevřeného Mistrovství České republiky Czech Dance Championship se tradičně účastní tanečníci a taneční kolektivy z celé ČR všech tanečních žánrů, různých věkových kategorií, všech výkonností.

Každý den je naplánováno představení všech kolektivů, společný nástup tanečníků a společný tanec s VIP porotci. Plánovanou součástí a bonusem jsou plánované workshopy a semináře s našimi drahými hosty.

Otevřené mistrovství České republiky České asociace tance  2019 se koná pod záštitou primátora města Jablonce nad Nisou Ing. Petra Beitla a hejtmana Libereckého kraje Martina Půty.

Vyhlašovatelem soutěže je WADF – ČAT - Česká Asociace Tance profesionální člen World Artistic Dance Federation

Termín pro přihlášení: od 5.5. do 10. 5. 2019

Přihláškyhttp://registrace.latinofestival.cz/ (pomoc s registrací František Vodvářka: 739 432 006) 

Organizátor: Fit livestyle z.s. zastoupený  Mgr. Ilonou Šulcovou

Vedoucí soutěže: Bc. Jiří Potůček

Ředitel soutěže: Mgr. Ilona Šulcová

Zástupce ředitele: Ing. František Vodvářka 

Předseda poroty: Marian Šulc

Vedoucí sčitatel: Ing. Ondřej Švik

Hudební produkce: ILMA agency s.r.o.

Porota: porotci s licencí WADF, porotci s licencí WDC, porotci České Asociace Tance,Svazu učitelů tance, porotci SUTTS- Slovensko, SAT – Slovensko, VIP porotci

Velikost parketu: 14 x 12 m hlavní parket, 9 x 12 boční parkety

Startovné je stanoveno následovně::

 200 Kč za 1. disciplínu, každá další disciplína 100,- Kč za tanečníka a každou disciplínu. za 9 a více disciplín 1000,- Kč (znamená to, že všechny disciplíny nad počet 9 včetně se neplatí).

Startovné je letos nutné uhradit předem bezhotovostně!

Vstupné: 190,- Kč/den/dospělí, 100,- Kč/den/děti do 140 cm a držitelé ZTP,

                 Permanentk - 500,- Kč/dospělí/3 dny.

Veškeré změny v  soutěžních jednotkách je možné učinit nejdéle do úterý 4.6. 2019.

Startovné se platí do středy  5.6. na číslo účtu: 526 876 33 19 / 0800 a je již neměnné. Soutěžící obdrží na počet osob klubu identifikační pásku, která je opravňuje ke vstupu na všechny dny soutěže. 

Aktuální prezentaci (odhlášky) je možné učinit v předvečer soutěže od 18:00 do 20:00 telefonicky, nebo osobně od 6:00 do 8:30 ráno bez ohledu na možnost vrácení startovného.

Poznámka: Byli jsme poslední organizátor soutěží v republice, kde bylo možné platit startovné dle aktuálního startu, loňské zkušenosti nás bohužel nutí učinit tento krok.

Děkujeme za podporu a pochopení

Hudba:

Soutěžící prosíme o nahrání hudební předlohy na server dle formuláře na stránce (bude spuštěn od 15.5.2019). Mějte, prosím, své skladby připravené na flash disku jako rezervní.

Názvy choreografií:

Prosíme napsat název choreografie při nahrání hudební předlohy, nejpozději tak učinit při prezenc

Šatny:

Pro účely převlékání, budou k dispozici sportovní šatny nebo balkony vždy pro daný klub. Šatny  budou  popsány. Dle příjezdu a velikosti škol vám budou přidělovány. Vzhledem k četnosti tanečních škol, bude k dispozici celé druhé patro sportovní haly, kde je ovšem třeba, abyste si určili osobu, která Vaše věci bude hlídat. Věříme, že se nic neztratí, jsme sami mezi sebou, avšak nabádáme Vás k opatrnosti. Je možné si v recepci haly na kauci (500,- Kč), zapůjčit klíč a sportovní šatnu si uzamknout. Toto nahlaste pořadateli 5 dní předem. Pro individuální tanečníky a malé skupinky bude pro převlékání určen hromadný prostor bočního kurtu haly.

Ve všech výše popsaných případech se jedná pouze o převlékárny, nikoliv hlídané šatny, nenechávejte si zde cenné věci, organizátor neručí za případné ztráty !!!!!!!!!!!!!!

PLAVKY S SEBOU! - Organizátor ve spolupráci s Městským bazénem v Jablonci nad Nisou pro Vás připravil speciální bonus. Tento bazén se nachází naproti sportovní hale a je vybaven tobogánem, 25m bazénem, vířivkami, parními komorami, divokou řeku i dětským bazénkem.

Stravování:

Restaurace ve sportovní hale zajišťuje svačiny, obědy, večeře a je možné si jídlo objednat předem na tel.: 606 623 719 p.Obyt. Bufet - otevřeno denně od 7:00 hodin káva, koláče, sladkosti, bagety.... Restaurace : otevřeno denně od 10:00 hodin 2 polévky dle denní nabídky 18 - 20 druhů hotových jídel

Speciální cena pro tanečníky a doprovod.  Snad jsme na nic nezapomněli.  A jestli Vám přeci jen nějaká informace chybí, neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 603 576 435

Nepropásněte letos ani VY svou šanci být př itom – CHYBĚLI BYSTE NÁM.

děti