Vážení  trenéři a účastníci Mistrovství  ČR  v Jablonci nad Nisou 2018

Děkujeme za Váš zájem o již 6. ročník  Czech  dance  Championship . Upravenou startovní  listinu,  kterou z důvodu GDPR   nemůžeme  zveřejnit  dokud  nebudeme mít podpisy  s  Vaším  souhlasem. :-(  Data narození jsou skryty :.), rozešleme emailem.

 Využijte ji  podle  svého  uvážení a zákona.  V těchto dnech probíhala  spojení málo obsazených  disciplín  a naopak  rozpojení  početných disciplín.  I přesto se nepodařilo všechny samostatné soutěžní  jednotky  spojit. :(  Letošní  novinkou je  tzv. „ košíček“,  do.  kterého můžete  vstoupit. Rozdělení  bude  dle  věkové  kategorie  a  četnosti.  Bude na porotě, jak se s různými  tanečními styly popere  a  jak přesvědčivě  danou  taneční  techniku předvedete.  Ti, kteří  byste rádi  tohoto spojení  využili,  prosíme o zpětnou reakci.

Podobný  projekt  jsme již odzkoušeli  před mnoha  lety  při přípravě nového projektu - Mistr mistrů, který se nakonec u našich kolegů využívá dodnes a tedy víme,  že zkušená porota si s tím poradit umí.

Dále rozešleme emailem podpisovou listinu souhlasu GDPR,  kterou, prosíme, přivezte s sebou podepsanou všemi účastníky Vašeho klubu  a předejte při prezenci. 

 Rozdělení dnů je již hotové. Časový harmonogram se nachází  stále ještě  v  drobných úpravách a  zveřejněn bude týden před akcí,  v pondělí  4.6.2018 ráno.  Protože letos  jsme zvolili  pouze 2 soutěžní dny, časový rozpočet je již naplněn, tudíž  sólová  show , kde přibudou kola není  možná navyšovat. Nicméně  rozhodne-li  se někdo přihlásit  formace,  je to možné (volíme tak z důvodu větší  konkurence a atraktivity pro Vás) .  

Cokoliv  budete potřebovat do doby zveřejnění harmonogramu vědět, zavolejte si,  Mgr. Ilona Šulcová: telefon  603 576 435, nebo  napište na kontakt  mgr.ilona.sulcova@gmail.com.  

Již nyní rozesíláme emailem také harmonogram na páteční dopoledne, který je již zafixován a můžete s ním napevno počítat pro přípravu Vašich autobusů  a příjezdu  do Jablonce. 

 Další informace očekávejte v nejbližších dnech. 

 

Těšíme se na Vás

Tým ILMA   „Dejte tanci svobodu.“

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů - ke stažení