PROPOZICE SOUTĚŽE

Název soutěže: CZECH DANCE CHAMPIONSHIP 2017

Druh soutěže: Mistrovství České republiky v disciplínách WADF pro věkové kategorie: Mini, děti, junioři, mládež, dospělí, senioři.

Účast v soutěži: Soutěž je otevřená pro všechny kolektivy, páry a tanečníky z celé ČR, které se zabývají některou ze soutěžních disciplín.

Vyhlašovatel: Česká asociace tance (ČAT)

Pořadatel: TaPŠ ILMA Turnov, Mgr. Ilona Šulcová

Termín konání: pátek 9.- 11. června 2017

Místo konání: Městská sportovní hala Jablonec nad Nisou, U přehrady 4747/20, Jablonec nad Nisou

Vedoucí soutěže: Bc. Jiří Potůček

Předseda poroty: Marian Šulc

Vedoucí sčitatel: Yuri Tarudko (RUS – Moskva)

Hudební produkce: ILMA agency

Porota: porotci s licencí WADF, porotci s licencí WDC, porotci České Asociace Tance,Svazu učitelů tance, porotci SUTTS- Slovensko, SAT – Slovensko, VIP porotci

Věkové kategorie: MINI - DĚTI - JUNIOŘI - MLÁDEŽ – DOSPĚLÍ - SENIOŘI (věk a omezení určuje soutěžní řád WADF) Časový rozvrh: bude upřesněn po uzávěrce přihlášek

Startovné: 150,- Kč 1. disciplína, dále pak 100,- Kč za tanečníka a každou disciplínu (1 disciplína = 150, 2=250,… 9 a více 950,- Kč (všechny disciplíny nad 9 se neplatí)

Vstupné: 180,- Kč/den/dospělí, 100,- Kč/den/děti do 140 cm a držitelé ZTP, 450,- Kč/dospělí/3 dny.

Velikost parketu: 14 x 12 m hlavní parket, 9 x 12 boční parkety

Ceny: Diplomy - účastnické listy pro všechny účastníky. Pro malé teamy, velké týmy a showcase na 1. místě – poháry. Pro všechny tanečníky a kolektivy na 1.-3. místě medaile a věcné ceny.

Termín pro přihlášení: do 10. května 2016

Přihlášky: http://registrace.latinofestival.cz/ (pomoc s registrací Marian Šulc 777 916 170)

Hudba: pro hudební předlohy je vytvořen upload server na adrese http://hudba.latinofestival.cz/ ,který bude aktivní od 10. 5. 2016. Mějte prosím své skladby na soutěži přesto připravené na flash disku nebo CD jako rezervní aby se předešlo jakémukoliv možnému problému. Kontakt na technickou podporu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 603 398 898.

Stravování – restaurace ve sportovní hale zajišťuje svačiny, obědy, večeře a je možné si jídlo objednat předem na tel.: 606 623 719 p.Obyt.

Šatny - pro účely převlékání, budou k dispozici sportovní šatny vždy pro daný klub. Šatny budou popsány. Plánek bude umístěn při vstupu do prostoru šaten. Vzhledem k četnosti tanečních škol, bude k dispozici celé druhé patro sportovní haly, což jsou však otevřené prostory. Ve všech případech se jedná pouze o převlékárny, nikoliv šatny, nenechávejte si zde cenné věci, organizátor neručí za případné ztráty.

+420 603 576 435 - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - www.czechdance.latinofestival.cz