dokumenty ke stažení zde:
 
Vážení trenéři a tanečníci,

již čtvrtým rokem Česká Asociace Tance vyhlašuje a TaPŠ ILMA Turnov pořádá  národní otevřenou soutěž  Czech Dance Championship 2017 , která proběhne ve dnech 9. - 11. 6. 2017 již tradičně v Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou.

Zúčastnit se mohou taneční skupiny nebo jednotlivci, členství v jakékoliv organizaci či svazu není podmínkou ani překážkou. Soutěž je otevřeným mistrovstvím ČR, tanečníci se mohou zúčastnit bez předchozích nominací. 

Akce se koná pod záštitou primátora města Jablonce nad Nisou Petra Beitla a Hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a počítáme, že každý den bude jeden společný nástup daného soutěžního dne s heslem  ROZTANČÍME JABLONEC NAD NISOU“.Startovné
 je stanoveno  150 Kč za 1. disciplínu, další 100,- Kč za tanečníka a každou disciplínu (1 disciplína = 150, 2=250,… 9 a více 950,- Kč (všechny disciplíny nad 9 se neplatí) Startovné je možné uhradit předem bezhotovostně nebo zaplatit při prezenci soutěže. 

První startovné  na počet osob klubu bez ohledu na počet disciplín se platí u pokladny a opravňuje ke vstupu na všechny dny soutěže výměnou za identifikační pásku. Ti, z Vás, kteří se budete prezentovat přes telefon, bude mít připraveny taneční  vstupenky pro výměnu za pásky na jméno školy u pokladny . Pásky pro soutěžící a doprovod obdržíte od ostrahy u vstupu.

K platbě startovného mějte připraven  aktuální seznam účastníků, který si budete moci vytisknout při registraci v systému přihlášek.

Prezentaci je třeba učinit v předvečer soutěže od 18:00 do 20:00 telefonicky, nebo osobně od 6:00 do 8:30 ráno. 

Vstupné: 180,- Kč/den/dospělí, 100,- Kč/den/děti do 7 let a držitelé ZTP 450,- Kč/dospělí/3 dny

 

Hudba

Soutěžící prosíme o nahrání hudební předlohy na server dle formuláře na stránce (bude spuštěn během měsíce před soutěží). Mějte, prosím, své skladby připravené na flash disku nebo CD jako rezervní.

Názvy choreografií

Prosíme napsat název choreografie při nahrání hudební předlohy, nejpozději tak učinit při prezenci.

 

Šatny

Pro účely převlékání, budou k dispozici sportovní šatny vždy pro daný klub. Šatny nebudou budou popsány. Plánek bude umístěn při vstupu do prostoru šaten. Dle příjezdu a velikosti škol vám budou přidělovány.Vzhledem k četnosti tanečních škol, bude k dispozici celé druhé patro sportovní haly, kde je ovšem třeba, abyste si určili osobu, která Vaše věci bude hlídat. Věříme, že se nic neztratí, jsme sami mezi sebou, avšak nabádáme Vás k opatrnosti. Je možné si v recepci haly na kauci (200,- Kč), zapůjčit klíč a šatnu si uzamknout. Pro individuální tanečníky a malé skupinky bude pro převlékání určen hromadný prostor bočního kurtu haly.

Ve všech případech se jedná pouze o převlékárny, nikoliv hlídané šatny, nenechávejte si zde cenné věci, organizátor neručí za případné ztráty !!!!!!!!!!!!!!Stravování

Restaurace ve sportovní hale zajišťuje svačiny, obědy, večeře a je možné si jídlo objednat předem na tel.: 606 623 719 p.Obyt.

Bufet - otevřeno denně od 7:00
káva, koláče, sladkosti, bagety....

Restaurace - otevřeno denně od 10:00
2 polévky dle denní nabídky
18 - 20 druhů hotových jídel

PLAVKY S SEBOU!

V rámci probíhající soutěže, máme pro Vás speciální nabídku ve spolupráci s Městským bazénem v Jablonci nad Nisou (nachází se hned naproti sportovní hale). Bazén nabízí tobogán, 25m bazén, vířivky, parní komory, divokou řeku i dětský bazének.

Speciální cena pro tanečníky a doprovod!Snad jsme na nic nezapomněli. A jestli Vám přeci jen nějaká informace chybí, neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 603 576 435

děti