Vážení choreografové, trenéři a tanečníci,

srdečně zveme Vás, Vaše kluby a tanečníky na otevřené Mistrovství České republiky WADF disciplín

CZECH DANCE CHAMPIONSHIP 2017,

které proběhne 9. - 11. 6. 2017 v Městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou.

ü  Zúčastnit se mohou všechny taneční skupiny, páry a jednotlivci. Členství v jakékoliv organizaci či svazu není podmínkou ani překážkou.

ü  Stejná startovní čára pro všechny. Soutěž je otevřeným Mistrovstvím České republiky, mohou se jí tedy zúčastnit všichni bez nutnosti předchozích nominací či umístění v bodovaných žebříčcích.

ü  Možnost účasti tanečníků v několika různých disciplínách a množstevních kategoriích – celkem až 530 - vše na jedné soutěži. Více o disciplínách na: www.czechdance.latinofestival.cz

ü  Jedná se o soutěž, kde technika nepotlačuje uměleckou hodnotu vystoupení a protekce je díky novému profesionálnímu systému hodnocení porotců World Artistic Dance Federation (WADF) vyloučena.

ü  Mezinárodní porota složená z profesionálů různých organizací a stylů, obsahující VIP porotce - význačné osobnosti, držitele titulů Mistra Evropy, světa, vítěze televizních soutěžních show …

ü  Akce Czech Dance Championship je již tradičně provázena přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem“.

ü  Velká taneční scéna umožňující tančit disciplíny s hubou organizátora až na třech tanečních parketech najednou. Elektronický systém zatemnění denního světla, profesionální zvuková a světelná aparatura, LED stěna, ….

ü  Ojedinělé medaile pro všechny tanečníky na prvních třech místech, poháry (trofeje) pro vítěze v kategoriích týmů a showcase, diplomy pro všechny účastníky.

ü  Otevřené Mistrovství České republiky WADF disciplín je ojedinělou možností předvést své výkony před odbornou porotou jako součást přípravy na WADF WORLD DANCE CHAMPIONSHIP 2017 – BABYLON, které se tradičně koná v Centru Babylon Liberec ve dnech 20.-- 26..11. 2017. Posledního ročníku se zúčastnilo přes 3000 tanečníků z 21 zemí světa.

Otevřeného Mistrovství České republiky Czech Dance Championship se tradičně účastní tanečníci a taneční kolektivy z celé ČR všech tanečních žánrů, různých věkových kategorií, všech výkonností.

Každý den je naplánováno představení všech kolektivů, společný nástup tanečníků a společný tanec s VIP porotci. Plánovanou součástí a bonusem jsou plánované workshopy a semináře s našimi drahými hosty.

Czech Dance Championship 2017 se koná pod záštitou primátora města Jablonce nad Nisou Ing. Petra Beitla a hejtmana Libereckého kraje Martina Půty.

PLAVKY S SEBOU! - Organizátor ve spolupráci s Městským bazénem v Jablonci nad Nisou pro Vás připravil speciální bonus. Tento bazén se nachází naproti sportovní hale a je vybaven tobogánem, 25m bazénem, vířivkami, parními komorami, divokou řeku i dětským bazénkem.

Vyhlašovatelem soutěže je Česká Asociace Tance (ČAT) profesionální člen World Artistic Dance Federation (WADF)
Organizátor: Taneční a pohybová škola ILMA Turnov, Mgr. Ilona Šulcová

Nepropásněte letos ani VY svou šanci být přitom – CHYBĚLI BYSTE NÁM.

+420 603 576 435 – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - www.czechdance.latinofestival.cz