8.8. 2017

Ahoj všichni!

jelikož registrace jsou letos v nejlepším pořádku a vše je velmi aktuální, nebudeme dnes otevírat možnost telefonického preCHECK-INu. Je třeba, aby každý vedoucí týmu přišel v daných blocích před vlastním soutěžením zaplatit startovné. Řiďte se prosím časy pro váš CHECK-IN na harmonogramech.

 

TEAM ILMA

 

---------

 

Vážení trenéři atanečníci,

dovolujeme si Vám zaslat informace k soutěži Czech Dance Championship 2017.

Databáze je již uzavřená, drobné změny bude možné činit pouze emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 603 576 435.

Včerejším dnem jsme na webových stránkách zveřejnili harmonogram soutěže včetně časů soutěžních bloků. Prosíme, berte ho jako předběžný, dochází stále ještě k drobným posunům. Poslední znění bude ve čtvrtek večer a i poté program nebude konečný, neboť 100% bude až po registracích v daném dni. Proto je třeba, aby každý tanečník byl připraven minimálně 2,5 hod. před avizovaným začátkem disciplíny. Časový posun plus mínus 2,5- 3 hodiny, může vzniknout díky odpadnutí předkol.

 

Startovné budou všichni taneční účastníci platit 150,- Kč za první disciplínu a za každou další 100,-Kč max. však 950,- Kč, za více než 9 disciplín se již neplatí. Startovné se bude vybírat při prezenci. Ti z Vás, kteří se budou prezentovat přes telefon, budou mít vše připraveno u prezence,( jedna volná vstupenka u vchodu pro vedoucího), poukázky poté směníte za pásky pro soutěžící a doprovod, které obdržíte u vstupu. K platbě startovného si připravte aktuální seznam účastníků, který jste si jistě vytiskli při přihláškách na soutěž.

 

Prezentaci je třeba učinit v předvečer soutěže od 18:00 do 22:00 telefonicky, nebo osobně od 6:00 do 8:00 ráno ti kteří jsou v dopoledním bloku, do 12 hodit ti kteří jsou v odpoledním bloku.

Telefonická prezentace na tel.: 604 438 843, 723 074 999

 

Pro motivaci rodičů i dětí si Vám dovolujeme představit nabídku doprovodného programu při soutěži. Při každé námi pořádané akci se snažíme zajistit zajímavý doprovodný program.

Akce se koná pod záštitou primátora města Jablonce nad Nisou Petra Beitla a hejtmana Libereckého kraje Martina Půty a počítáme, že každý den bude jeden společný nástup daného soutěžního dne s heslem ROZTANČÍME JABLONEC NAD NISOU“.

Opět speciální nabídka slevy na vstupné pro skupiny, které činí 150,-Kč na den.  Při objednávce 20 ks vstupenek a více je vstupné zvýhodněné na 100,-Kč na den.

 

Důležité upozornění PLAVKY S SEBOU!

V rámci probíhající soutěže, máme pro Vás opět speciální nabídku ve spolupráci s Městským bazénem v Jablonci nad Nisou (nachází se hned naproti sportovní hale). Bazén nabízí tobogán, 25m bazén, vířivky, parní komory, divokou řeku i dětský bazének.

Speciální cena pro tanečníky a doprovod - tzn. každý tanečník či doprovod obdrží náramek MČR, na základě kterého se prokáže při vstupu do bazénu a získává tím nárok na výhodnou vstupenku!!

  • Děti do 15ti let                         40,- Kč / 1,5 hod.
  • Studenti 15-26 let                     55,- Kč / 1,5 hod.
  • Dospělí                                    75,- Kč / 1,5 hod.

 

DŮLEŽITÉ

Názvy choreografií

Prosíme ty z Vás, kteří jste nenapsali název choreografie, abyste tak učinili při prezenci.

Hudba

Soutěžící, kteří tak ještě neučinili, prosíme o nahrání hudební předlohy s názvem vystoupení na www.czechdance.latinofestival.cz. Všechny ostatní prosíme, abyste svá vystoupení na vlastní hudbu připravili na CD (nosiče pro jistotu flash disk) Hudbu předáte zvukaři v den Vašeho vystoupení. V případě, že zvolíte CD disk, mějte i tak rezervu na flash disku, pro případ poškození.

 

 

Šatny

Pro účely převlékání, budou k dispozici sportovní šatny vždy pro daný klub. Šatny budou popsány. Plánek bude umístěn při vstupu do prostoru šaten. Vzhledem k četnosti tanečních škol, bude k dispozici celé druhé patro sportovní haly, kde je ovšem třeba, abyste si určili osobu, která Vaše věci bude hlídat. Věříme, že se nic neztratí, jsme sami mezi sebou, avšak nabádáme Vás k opatrnosti. Je možné si v recepci haly na kauci (100,- Kč), zapůjčit klíč a šatnu si uzamknout. Pro individuální tanečníky a malé skupinky bude pro převlékání určen hromadný prostor bočního kurtu haly. Ve všech případech se jedná pouze o převlékárny, nenechávejte si zde cenné věci, organizátor neručí za případné ztráty.

 

 

Stravování

Restaurace ve sportovní hale zajišťuje svačiny, obědy, večeře a je možné si jídlo objednat předem na tel.: 606 623 719 p.Obyt.

Bufet - otevřeno denně od 7:00
káva, koláče, sladkosti, bagety....

Restaurace - otevřeno denně od 10:00
2 polévky dle denní nabídky
18 - 20 druhů hotových jídel

Ubytování

Pro zájemce je možnost ubytování za zvýhodněné ceny

Snad jsme na nic nezapomněli. A jestli Vám přeci jen nějaká informace chybí, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

Těšíme se na Vás

Tým ILMA   „Dejte tanci svobodu.“