Vážení choreografové, trenéři a tanečníci, 

srdečně zveme Vás, Vaše kluby a tanečníky na

 

Pohárovou soutěž tanečních skupin TURNOVSKÝ GRANÁT 2023
 
WADF Mistrovství České republiky - CZECH DANCE CHAMPIONSHIP WADF – CARIBBEAN & LATINO & IMPROVISATION & POM-PON DANCE 2023
 
WORLD DANCE SHOW WADF disciplín 2023

 

které proběhnou dne 2. 9. 2023 v KC Střelnice Turnov, Markova 311, 511 01 Turnov.

Soutěží se mohou zúčastnit všechny taneční skupiny, páry i jednotlivci. Členství v jakékoliv organizaci či svazu není podmínkou ani překážkou. Soutěže se již se tradičně 11 let účastní tanečníci a taneční kolektivy z celé ČR všech tanečních žánrů, různých věkových kategorií, všech výkonností. 

Soutěž se původně konala v Jablonci nad Nisou koncem června a před dvěma lety se přestěhovala na konec srpna do Turnova. Krom Mistrovství ČR v karibských, latinských tancích, pom-pon dance a improvizaci je letos také otevřena  Pohárová soutěž Turnovský granát 2023 bez ambicí na titul Mistra České republiky. Tuto novinku jistě přivítají taneční školy, které rády soutěží nebo se prostě jen rády setkávají s dalšími tanečními kolegy, a to jako přípravu na novou soutěžní sezónu po letních soustředěních, nebo naopak ještě rády předvedou staré choreografie, než je schovají do šuplíku a kostýmy zapadnou do rohu skříní :-). Všechna vystoupení jsou velmi vítána. Pohárová soutěž Turnovský granát 2023 je obnovenou historií, jež svůj 1. ročník měla v roce 1998. 

Jedná se o soutěže, kde technika nepotlačuje uměleckou hodnotu vystoupení a zároveň umělecká hodnota počítá s použitou technikou „ruka v ruce“. Bodové hodnocení je díky profesionálnímu systému hodnocení porotců World Artistic Dance Federation (WADF) spravedlivé a role ovlivnění jednoho porotce je vyloučena. Zárukou profesionality je také náš zkušený sčitatelský tým pod vedením Ing. Švíka a ředitele soutěže Ing. Vodvářky, kteří již mnoho let řídí a sčítají Mistrovství světa v Liberci. 

Mezinárodní porota složená z profesionálů různých organizací a stylů, obsahující VIP porotce - význačné osobnosti, držitele titulů Mistra Evropy, světa, pod vedením předsedy poroty Mariana Šulce, ambasadora České republiky WADF.

Naše soutěže jsou již tradičně provázené přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem“.

 

Těšíme se na Vás.

 

Organizace:

Pořadatel: ILMA agency s.r.o., ILMA DANCE s.r.o. a ILMA z. s., v zastoupení Mgr. Ilona Šulcová

Vyhlašovatel: WADF ČAT - Česká asociace tance z.s.

Ambasador: World Artistic Dance Federation – Marian Šulc

Ředitel soutěže: Ing. František Vodvářka

Sčitatelský tým pod vedením Ing. Ondřeje Švíka

Hudební produkce: Michal Kovář a Kristián Šrajer

Předseda poroty a moderátor: Marian Šulc

Porota: mezinárodní porotci s licencí WADF: Adam Wysocki (Praha), Vladimír Vidner (Kolín), Dominika Spisarová (Ostrava), Jaroslav Langmaier (Praha), čeští porotci s národní licencí: Lenka Pomněnka (Poděbrady), Jana Jančová (Brno) a VIP porota v oboru a stylu