Informace k soutěži

Vážení choreografové, trenéři a tanečníci,

srdečně zveme Vás, Vaše kluby a tanečníky na Otevřené mistrovství České republiky České asociace tance 2020,

které proběhne

28. - 30. 8. 2020 v Městské hale v Jablonci nad Nisou

pátek 28. 8. 2020 - předkola

sobota 29. 8. 2020 - neděle 30. 8. 2020 - soutěžní dny

Zúčastnit se mohou všechny taneční skupiny, páry a jednotlivci. Členství v jakékoliv organizaci či svazu není podmínkou ani překážkou.Stejná startovní čára pro všechny. Soutěž je otevřeným Mistrovstvím České republiky, mohou se jí tedy zúčastnit všichni bez nutnosti předchozích nominací či umístění v bodovaných žebříčcích.

Možnost účasti tanečníků v několika různých disciplínách a množstevních kategoriích – celkem až 530 - vše na jedné soutěži. Více o disciplínách na: www.czechdance.latinofestival.cz

Jedná se o soutěž, kde technika nepotlačuje uměleckou hodnotu vystoupení a zároveň umělecká hodnota počítá s použitou technikou „ruka v ruce“ . Bodové hodnocení je díky novému profesionálnímu systému hodnocení porotců World Artistic Dance Federation (WADF) spravedlivé a role ovlivnění jednoho porotce vyloučena.

Porota složená z profesionálů různých organizací a stylů, obsahující VIP porotce - význačné osobnosti, držitele titulů Mistra Evropy, světa,

Otevřené mistrovství České republiky České asociace tance 2020  je již tradičně provázena přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem“.

Velká taneční scéna umožňující tančit disciplíny s hudbou organizátora až na třech tanečních parketech najednou, profesionální zvuková a světelná aparatura, LED stěna, ….

Ojedinělé medaile pro všechny tanečníky na prvních třech místech, poháry (trofeje) pro vítěze v kategoriích týmů a showcase, diplomy pro všechny účastníky.

Otevřené Mistrovství České republiky WADF disciplín je ojedinělou možností předvést své výkony před odbornou porotou jako součást přípravy na WADF WORLD DANCE CHAMPIONSHIP 2020 – BABYLON, které se tradičně koná v Centru Babylon Liberec. Posledního ročníku se zúčastnilo přes 3000 tanečníků z 20 zemí světa.

Otevřeného Mistrovství České republiky Czech Dance Championship se tradičně účastní tanečníci a taneční kolektivy z celé ČR všech tanečních žánrů, různých věkových kategorií, všech výkonností.

Každý den je naplánováno představení všech kolektivů, společný nástup tanečníků a společný tanec s VIP porotci. Plánovanou součástí a bonusem jsou plánované workshopy a semináře s našimi drahými hosty.

Vyhlašovatelem soutěže je WADF – ČAT - Česká Asociace Tance profesionální člen World Artistic Dance Federation.

 

Organizace

Organizátor: ILMA Agency, ILMA z.s. a Fit livestyle z.s. zastoupený  Mgr. Ilonou Šulcovou

Vedoucí soutěže: Bc. Jiří Potůček

Ředitel soutěže: Mgr. Ilona Šulcová

Zástupce ředitele: Ing. František Vodvářka 

Předseda poroty: Marian Šulc

Vedoucí sčitatel: Ing. Ondřej Švik

Hudební produkce: ILMA agency s.r.o.

Porota

porotci s licencí WADF, porotci s licencí WDC, porotci České Asociace Tance,Svazu učitelů tance, porotci SUTTS- Slovensko, SAT – Slovensko, VIP porotci

Startovné

200 Kč za 1. disciplínu, každá další disciplína 100,- Kč za tanečníka a každou disciplínu. za 9 a více disciplín 1000,- Kč (znamená to, že všechny disciplíny nad počet 9 včetně se neplatí).

Startovné je letos nutné uhradit předem bezhotovostně!

Vstupné 

den/dospělí: 190 Kč

den/děti do 140 cm a držitelé ZTP: 100  Kč

Permanentka - Kč/dospělí/3 dny: 500 Kč

Hudba

Soutěžící prosíme o nahrání hudební předlohy na server dle formuláře na stránce (bude spuštěn od 15.5.2020). Mějte, prosím, své skladby připravené na flash disku jako rezervní.

Názvy choreografií

Prosíme napsat název choreografie při nahrání hudební předlohy, nejpozději tak učinit při prezenc

Šatny

Pro účely převlékání, budou k dispozici sportovní šatny nebo balkony vždy pro daný klub. Šatny  budou popsány. Dle příjezdu a velikosti škol vám budou přidělovány. Vzhledem k četnosti tanečních škol, bude k dispozici celé druhé patro sportovní haly, kde je ovšem třeba, abyste si určili osobu, která Vaše věci bude hlídat. Věříme, že se nic neztratí, jsme sami mezi sebou, avšak nabádáme Vás k opatrnosti. 

Ve všech výše popsaných případech se jedná pouze o převlékárny, nikoliv hlídané šatny, nenechávejte si zde cenné věci, organizátor neručí za případné ztráty.

Jestli Vám přeci jen nějaká informace chybí, neváhejte nám napsat nebo zavolat.