Pořadatel: ILMA agency s.r.o., ILMA DANCE s.r.o. a ILMA z. s., v zastoupení Mgr. Ilona Šulcová

Vyhlašovatel: WADF ČAT - Česká asociace tance z.s.

Ambasador: World Artistic Dance Federation – Marian Šulc

Ředitel soutěže: Ing. František Vodvářka

Sčitatelský tým pod vedením Ing. Ondřeje Švíka

Hudební produkce: Michal Kovář a Kristián Šrajer

Předseda poroty a moderátor: Marian Šulc

Porota: Adam Wysocki (Praha), Vladimír Vidner (Kolín), Dominika Spisarová (Ostrava), Martina Bartuschková (Brno), Lenka Kratochvílová (Chrást u Chrudimi), Lenka Pomněnka (Poděbrady)

 

Startovné:

250,- Kč / 1 osoba a 1 disciplína - do maximálního počtu platby za 7 disciplín

 

Platba startovného na účet č.: 126 023 93 89 / 0800 - nejpozději do 24.8.2023,

VS = číslo proformafaktury, o kterou si napište předem na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Do e-mailu nezapomeňte uvést fakturační údaje.

 

Platba startovného na místě je s přirážkou 50 % (375,- Kč / 1 osoba a 1 disciplína). Soutěžící  obdrží identifikační pásku (dle počtu osob klubu), která je opravňuje ke vstupu na všechny dny soutěže.

 

Pro soutěž WORLD DANCE SHOW WADF disciplín 2023 v disciplínách CARIBBEAN,  LATINO, POM-PON DANCE a IMPROVISATION proběhne, pro české reprezentanty, PREZENCE na místě, po zveřejnění výsledků finále WADF Mistrovství České republiky - CZECH DANCE CHAMPIONSHIP WADF – CARIBBEAN & LATINO & IMPROVISATION & POM-PON DANCE 2023.  Účastníci, kteří zaplatili při WADF MČR plnou částku startovného za 7 disciplín, startovné na tuto soutěž nedoplácí. Ostatní účastníci platí, v případě zájmu o soutěž WORLD DANCE SHOW - WADF disciplín 2023, nové startovné ve výši 250,- Kč za osobu a disciplínu. I zde platí pravidlo do maximálního počtu 7 disciplín, včetně již zaplaceného startovného při WADF MČR,  popř. Pohárové soutěže tanečních skupin TURNOVSKÝ GRANÁT 2023.

 

Přihlášky zde

 

Vstupné:

200,- Kč / den

děti do 120 cm mají vstup zdarma

 

Velikost parketu:

14 x 12 m hlavní parket, 8 x 14 m boční parkety


Hudba:

Soutěžící prosíme o nahrání hudební předlohy na server dle formuláře na stránce zde (server bude spuštěn od 22.8.2023).

Mějte, prosím, své skladby připravené na flash disku jako rezervní.

 

Kontakt na pořadatele:

Mgr. Ilona Šulcová, tel.: +420 603 576 435, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt na vedoucího sčitatele:

Ing. Ondřej Švík, tel.: +420 604 438 843, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kontakt na předsedu poroty:

Marian Šulc, tel.: +420 777 916 170, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.